Jmenuji se Margita Křivská a pocházím z Podkrkonoší, z města Trutnova.
IMAG0029_1.jpg
Přihlašte se k odběru novinek na stránkách
Jak probíhá terapie?

Klient sedí a terapeut mu lehce poklepává konečky prstů na body, které leží převážně v obličejové části a pak na klíční kosti a dolní části ruky, za současného procházení vzpomínkami a představami, spojenými s jeho problémem.

Pokud by měl klient problém s dotyky cizího člověka, může si po krátké instrukci body poklepávat sám.

V případě, že klient nedokáže o svém problému nebo vzpomínce mluvit s někým, kdo je mu cizí, nebo vůbec, je terapie Faster EFT také reálná a úspěšná. Terapeut nepotřebuje nezbytně nutně vědět o co se konkrétně jedná, i když je to vždy samozřejmě lepší.

Nakonec je klient informován, jak si může jednodušší problémy řešit sám bez terapeuta pomocí technik Faster EFT.

První sezení Faster EFT většinou trvá jeden a půl až dvě hodiny.

Počet sezení, kterých je potřeba na vyřešení složitějších problémů se různí, ale první výsledky jsou výrazné a okamžité už při prvním. V mnoha případech jedno sezení postačí a klient je schopen na zbytku pracovat sám doma, pokud mu to tak vyhovuje. K terapeutovi se může znovu vrátit, kdykoli uzná za vhodné. Tedy to znamená, že pokud klient kdykoli odmítne další doporučené sezení nebo je odloží, neznamená to, že předešlá práce a investice jsou ztraceny. Výsledky dosažené na předchozích sezeních (i jediném) jsou již trvalé.

Cena terapie je 350 Kč/ hodinu
Je dobré si připravit několik řádek o problému, který chcete řešit, kdy nastíníte heslovitě o co se jedná a jakou máte představu výsledku a zašlete vše předem na emailovou adresu.

K objednání použijte prosím, pokud máte možnost, raději emailovou cestu, na telefonu nemusím být k zastižení, pokud právě probíhá terapie, mám vypnuté vyzvánění, aby nás nerušilo. Telefonní číslo by mělo sloužit k náhlému zrušení sezení, nebo pokud Vás očekávám a potřebujete se ptát na cestu. Napište mi prosím Vaše časové možnosti-dny v týdnu a časové rozmezí, kdy máte možnost se dostavit a já Vám nabídnu nejbližší volné termíny. Jakékoli dotazy ráda zodpovím na e-mail.
Faster EFT není zamýšlena jako náhrada za rady, diagnózu nebo léčbu poskytovanou lékařem! Pokud jste v péči jakéhokoli zdravotního odborníka ( nebo by jste měli být ),doporučuji vám, aby jste s ním konzultovali jakékoliv změny vašeho jídelníčku, výživy, životního stylu, cvičení a podobně, dříve než je učiníte, a nikdy nepřestávejte ani nepřerušujte užívání předepsaných léků bez porady s vaším lékařem, nebo lékárníkem! Nejsem lékař, ani nemám lékařské vzdělání v žádném západním humánním ani veterinárním oboru.
cloud1.jpg
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one